Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Międzychodzie


Liczba wyświetleń: 30921

Starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

mgr inż. Ewa Samol

tel. kom. 668 340 117

e-mail: ewa.samol@piw-miedzychod.pl

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

inż. Anna Zdzienicka

tel. kom. 694-454-838

e-mail: a.zdzienicka@piw-miedzychod.pl

Starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

mgr inż. Hubert Zdzienicki

Tel. Kom. 668 340 115

e-mail: hzdzienicki@piw-miedzychod.pl

Inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

mgr inż. Agata Buda

e-mail: a.buda@piw-miedzychod.pl

Główna Księgowa

mgr Anna Tomala

e-mail: atomala@piw-miedzychod.pl

Starszy specjalista ds. kadr i płac

mgr inż. Justyna Kramm

tel. kom. 694 454 835

e-mail: jkramm@piw-miedzychod.pl

Inspektor ds. administracji

Sylwia Jurek-Kania

tel. kom. 694-454-837

e-mail: sjurekkania@piw-miedzychod.pl

 

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:1099
Treść wprowadził(a): Małecki Łukasz, 2019-09-12 10:15:56
Treść wytworzył(a): [brak danych], 1970-01-01 01:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2019-09-12 10:15:23